Jdi na obsah Jdi na menu
 


13.dubna 2007 Roger ,,zatne do živého" a vystoupí již po druhé v naši matičce Praze. Tento bývalý frontman legendární skupiny Pink Floyd se u nás ohřál už před 5-ti lety, v rámci svého turné ,,In the flesh". Letos máme tu čest shlédnout živé provedení nejprodávanějšího alba v historii gramofonového průmyslu - The dark side of the moon.

Na pódiu uvidíme podobnou sestavu jako před 5-ti lety, těšit se můžeme na Jona Carina, který je úzce spjat s Pink floyd a Davidem Gilmourem .Zatímco co Roger Waters bude v Praze teprve po druhé, Jon k nám zavítá už po třetí. Za bubny usedne Graham Broad, Rogerův letitý kolega. Na kytaru zahraje Snowy white, který spolupracuje s Pink Floyd už od roku 1977.Kytarista Andy Fairweather-Low, a také Rogerův syn - Harry Waters, který hraje na klávesy,David Kilminster-1.kytara, Ian Ritchie-saxofon, Katie Kissoon - P.P.Arnold - Caroll Kenyon-vokalistky.
Kromě celého Dark side of the moon se můžeme těšit i na Rogerovy známé hity, které napsal pro Pink Floyd, i písně z jeho sólové dráhy.


Tohle jsou lístky ze Sazky. Pěkně hnusné co? Nicméně svůj účel plní a my jsme rádi, že je máme:-) Tak pospíchejte do Sazky, bude to stát za to! a možná se tam potkáme:-)
Obrazek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář